Cennik

Ceny brutto w PLN

Zgubiony bilet

30 PLN + koszt parkowania

Abonament miesięczny całodobowy 250 zł

W przypadku zainteresowania abonamentem, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie kliknij tutaj

Zarządcą NCA Parking jest Interparking Polska Sp. z o.o.

NCA Parking w Kraków Balice – cena


Wybierasz się na urlop, chcesz odwiedzić znajomych lub rodzinę za granicą, a może wylatujesz w celach zawodowych? Bez względu na sytuację warto postawić na bezpieczny i opłacalny parking, na którym zostawisz swoje auto pod nadzorem kamer bez ponoszenia wysokich kosztów. NCA Parking zapewnia korzystne stawki, możliwość wcześniejszej rezerwacji online, darmowy transfer oraz świetną lokalizację – zaledwie 500 metrów od terminala lotniska.

Ile kosztuje NCA Parking w Kraków Balice? Cena jest uzależniona od długości postoju. Za jeden dzień na NCA Parking zapłacisz 35 zł, z kolei tydzień to koszt 90 zł. W przypadku dłuższych wyjazdów oferujemy abonament miesięczny w cenie 250 zł – aby z niego skorzystać, należy wypełnić formularz online. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie zapłacisz za parking, cennik dostępny na naszej stronie pomoże Ci znaleźć kwotę dla konkretnej liczby dni postoju.

Znajdziesz nas przy ul. Medweckiego 43 – parking jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zarezerwuj swoje miejsce online już teraz i ciesz się wygodą już od samego początku swojej podróży!

Wróciłeś z podróży?

W celu zamówienia busa na podróż powrotną na parking, po odbiorze bagażu zadzwoń pod numer:

+48 783 456 456